Hírek

Hírek

Mnisek: Szvoboda és Varga is dobogón

2017. augusztus 01.

Sikerrel vette a szlovák motokrosszbajnokság akadályait a HTS Team. Szvoboda Bence és Varga Imre is dobogóra állhatott saját kategóriájában.

Motokrossz-EB: Tarolt a HTS Team

2017. július 10.

Két arany, egy ezüst és egy hatodik helyezés. Ez a mérlegünk a hazai rendezésű EB-futamon. Soha rosszabbat!

Versenyelőzetes: Kiskunlacháza EB

2017. július 06.

Rangos nemzetközi verseny házigazdája lesz ismét Magyarország. A patinás kiskunlacházi pályára érkezik a junior 65-85 köbcentisek és a felnőtt Open kategória EB-futama.

Előreléptek a HTS-es fiúk Opatovban

2017. július 03.

Hugyecz Erik és Varga Imre is 9. helyen zárt a cseh bajnokság legutóbbi versenyén. Úton vagyunk az áhított dobogó felé!

ADAC, Bielstein: Varga Mimó pontszerző

2017. június 19.

Mimó második teljes szezonjában elérte a hőn áhított célt. Hosszú út vezetett idáig.

MXOB: Dupla győzelem Foktőn

2017. június 11.

Tovább nőtt a bajnokságban élen álló versenyzőink előnye a nyári szünet előtt. Varga és Hugyecz is győzött a harmadik fordulón.

Versenyelőzetes: Foktő

2017. június 09.

Első ízben rendez országos bajnoki fordulót a Kalocsa mellett található pálya. Jön az MXOB 3. állomása.

MXOB: Élre álltak a HTS-es versenyzők

2017. május 22.

Mindkét élsport kategóriában átvették a vezetést motorosaink. Hugyecz Erik Openben a legjobb, Varga Mimó az MX2-esek mezőnyét uralja.

Versenyelőzetes: Kőszárhegy

2017. május 19.

Folytatódik a hazai motokrossz bajnokság. Teljes felnőtt csapattal, Szvoboda Bence vezérletével várjuk a kőszárhegyi derbit.

Versenyelőzetes: Mölln

2017. május 10.

Harmadik fordulójához érkezett az ADAC MX Masters sorozat. A möllni pálya mindenki számára új kihívást jelent, először rendeznek rajta ADAC versenyt.

ADAC: Sikeres szereplés két forduló után

2017. május 08.

Juniorjaink és Szvoboda Bence minden várakozásunkat felülmúlóan teljesít idén az ADAC sorozaton. Ilyen sikereknek korábban nem örülhettünk.

Versenyelőzetes: Jauer

2017. április 27.

Nem volt sok idő felocsúdni az első ADAC verseny sikereiből, máris itt a következő forduló. 4 versenyzővel vágunk neki a hétvégének.

Szvoboda Bence csúcsformában

2017. április 24.

Álomszerűen kezdődött Szvoboda Bence számára a 2017-es szezon. Magyarország egyik legjobb motorversenyzője Németországban, Csehországban és Ausztriában is meglepetést okozott teljesítményével.

Versenyelőzetes: Fürstlich Drehna

2017. április 06.

Elkezdődik a német ADAC MX Masters sorozat is. Csapatunk 5 versenyzővel indul a hétvégi megmérettetésen.

MXOB: Két ezüst a bajnoki nyitányon

2017. április 03.

Viszontagságosan indult a szezon. Nyáregyházi győzelmi sorozatunk megszakadt. Két második helyezéssel vigasztalódhattunk.

Versenyelőzetes: Nyáregyháza

2017. március 30.

Vasárnap kezdetét veszi az 5 fordulós magyar motokrossz bajnoki sorozat. Sztárvendégek, pénzdíjas szuperdöntő, és adrenalin, amennyi belétek fér. Vasárnap ne csinálj magadnak más programot!